Męczy mnie gdy ludzie się duszą z własnym życiem, bo ktoś im kiedyś powiedział, że są niewystarczający by spróbować swoich sił w programowaniu, testowaniu czy szydełkowaniu.

Ludzie pozwalają by zbyt wiele głosów dotarło do ich głów, przez co marnują swój potencjał i zaganiają swoje marzenia w ciemny kąt. A lata lecą, aż rozgoryczenie przejmuje nad nimi kontrolę, przez co sami stają się ludźmi mówiącymi innym “Nie nadajesz się, daj sobie spokój. Mi się nie udało, to dlaczego Tobie miałoby się udać?”.

Najpierw pozwalamy innym by zatruli nasze umysły, swoje odcierpimy, a później zapominamy o empatii i zatruwamy życie innym.
Z tego własnie powodu nagrałem ten podcast, w którym mówię, o tematach których powinno się uczyć w domach i szkołach.
Nie każdy miał szczęście doświadczyć tego typu edukacji od ludzi którzy powinni byli ich wspierać i się tą wiedzą podzielić. Dla tych właśnie osób dzielę się moimi obserwacjami, bo wierzę, że każdy z nas powinien walczyć o zdrowsze społeczeństwo i o to by innym żyło się lepiej.

A Ty jakim typem człowieka naprawdę jesteś?
Gdy zadajesz pytanie to szukasz odpowiedzi, która Cię odblokuje czy wręcz pragniesz by ktoś Ci czegoś zabronił, bo ułatwi Ci to usprawiedliwienie swojej porażki?

Słuchanie tego podcastu dla większości nie będzie łatwe. Ale zrozumienie tego o czym mówię jest konieczne jeśli naprawdę chcesz odblokować swój rozwój w życiu.

Lekcje, które możesz wyciągnać z tego nagrania znajdą zastosowanie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, bo ileż to razy szukałeś/szukałaś wymówek by tylko nie zawalczyć o rzeczy dla Ciebie ważne?
Praca, związki, zdrowie, hobby. To wszystko jest ważne, ale sam/sama musisz sobie odpowiedzieć czy jest na tyle ważne by podjąć ryzyko i zmienić swoje życie na lepsze.
Good luck Y’all.