Ty też wyglądasz ku długim weekendom i domowej ciszy?

A każdemu kto nie może doczekać się długiego weekendu i spokojnego czasu w domu, polecam materiał, który nagraliśmy parę miesięcy temu z Michał Bąk o zarządzaniu swoim życiem pracując zdalnie 

Niektórzy z nas są stworzeni do tego by pracować w ciszy i w komforcie swoich czterech ścian, jednak wielu z nas nie próbuje nawet znaleźć dla siebie rozwiązania i godzi się na framework stworzony przez społeczeństwo.

Dla mnie praca zdalna to narzędzie, które sprawia że nie tylko jestem lepszym pracownikiem, ale i czuję się bardziej spełniony prywatnie i pozwala mi to na skupienie się na rzeczach w życiu ważnych.

Jeśli rozważasz pracę zdalną, bądź chciałbyś dowiedzieć się odrobinę o wyzwaniach związanych z tym trybem pracy, rzuć okiem na ten wywiad, w którym dzielę się lekcjami płynącymi z ponad 7 lat spędzonych pracując zdalnie.

Powodzenia i szukajcie miejsca dla siebie. Życie jest zbyt krótkie by pracować w miejscu, które nie daje komfortu; natomiast jest wystarczająco długie by testować i w końcu znaleźć coś odpowiedniego.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.