Kompendium wiedzy o bezpieczeństwie dla małych i średnich przedsiębiorców

Ta seria ma dla mnie personalnie bardzo dużą wartość. Dzięki współpracy agencji “Marketing i Biznes” i “TestArmy Group “stworzyliśmy dla polskich firm biznesowe kompendium wiedzy o bezpieczeństwie.
Dużo to dla mnie znaczy, dlatego, że zależy mi na stworzeniu w Polsce bazy wiedzy z konkretną i wartościową wiedzą dla czytelnika.
Chcę skupiać się na konkretach dla właścicieli firm którzy potrzebują tej wiedzy. Chcę żeby czytelnicy po skonsumowaniu naszych treści, mieli uzasadnione poczucie, że zainwestowali swój czas w coś, co wnosi namacalną wartość do ich życia i biznesu.

Stworzyliśmy coś, co mam nadzieję zostanie wykorzystane przez wiele polskich firm(choć sukcesem będzie i jeden człowiek wyciągający coś z naszej treści), które ochronią swój biznes przed stratami finansowymi – czy czasem nawet bankructwem.
Dzięki temu będą mogli tworzyć genialne miejsca pracy dla swoich pracowników i tworzyć produkty które polepszają życie naszego społeczeństwa.

Zapraszam do czytania i podsyłania znajomym, którzy prowadzą swój biznes i chcieliby nauczyć się odrobinę więcej na temat efektywnego zabezpieczania swoich organizacji.

Cyberbezpieczeństwo dla przedsiębiorców: Nowa era zagrożeń

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.